CET3055L
CET3055L
ПроизводительCET(Chino-Excel Tech)
Партномер производителяCET3055L
ОписаниеTransistors/Thyristors CET(Chino-Excel Tech) CET3055L
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | CET(Chino-Excel Tech) |
| Вес | 0.264 |
| Type | 1 N-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 4A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 60V |
| Power Dissipation (Pd) | 3W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 2V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 85mΩ@10V,4A |
