CEU75A3
CEU75A3
ПроизводительCET(Chino-Excel Tech)
Партномер производителяCEU75A3
ОписаниеTransistors/Thyristors CET(Chino-Excel Tech) CEU75A3
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | CET(Chino-Excel Tech) |
| Вес | 0.464 |
| Type | 1 N-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 60A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 25V |
| Power Dissipation (Pd) | 56W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 3V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 9mΩ@10V,30A |
