RU60E25L
RU60E25L
ПроизводительShenzhen ruichips Semicon
Партномер производителяRU60E25L
ОписаниеTransistors/Thyristors Shenzhen ruichips Semicon RU60E25L
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | Shenzhen ruichips Semicon |
| Вес | 0.462 |
| Type | 1 N-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 25A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 60V |
| Power Dissipation (Pd) | 50W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 2.7V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 40mΩ@10V,25A |
