RU7570L
RU7570L
ПроизводительShenzhen ruichips Semicon
Партномер производителяRU7570L
ОписаниеTransistors/Thyristors Shenzhen ruichips Semicon RU7570L
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | МОП-транзисторы |
| Производитель | Shenzhen ruichips Semicon |
| Вес | 0.462 |
| Type | 1 N-Channel |
| Continuous Drain Current (Id) | 70A |
| Drain Source Voltage (Vdss) | 75V |
| Power Dissipation (Pd) | 103W |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)@Id) | 4V@250uA |
| Drain Source On Resistance (RDS(on)@Vgs,Id) | 12mΩ@10V,35A |
