HMC546MS8GTR
HMC546MS8GTR
ПроизводительHittite
Партномер производителяHMC546MS8GTR
ОписаниеRF and Wireless ADI HMC546MS8GTR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ВЧ переключатели |
| Производитель | Hittite |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Features | Power-off retention/fail-safe protection;Integrated impedance matching network |
| Frequency range | - |
| Insertion loss | 0.7dB |
| isolation | 40dB |
| Voltage - Supply | 8V |
