765A-10
765A-10
ПроизводительL3Harris Narda-MITEQ
Партномер производителя765A-10
ОписаниеRF and Wireless L3Harris Narda-MITEQ 765A-10
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | L3Harris Narda-MITEQ |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Frequency range | 0Hz~5GHz |
| Insertion loss | - |
| Impedance | - |
| Power (Watts) | 50W |
| Attenuation Value | 10dB |
| Power(Watts) | 50W |
