779-6
779-6
ПроизводительL3Harris Narda-MITEQ
Партномер производителя779-6
ОписаниеRF and Wireless L3Harris Narda-MITEQ 779-6
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | L3Harris Narda-MITEQ |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Frequency range | 0Hz~18GHz |
| Insertion loss | - |
| Impedance | - |
| Power (Watts) | 2W |
| Attenuation Value | 6dB |
| Power(Watts) | 2W |
