SS213BDHTS
SS213BDHTS
ПроизводительL3Harris Narda-MITEQ
Партномер производителяSS213BDHTS
ОписаниеRF and Wireless L3Harris Narda-MITEQ SS213BDHTS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ВЧ переключатели |
| Производитель | L3Harris Narda-MITEQ |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -54℃~+95℃ |
| Supply Voltage | - |
| Features | Integrated control logic |
| Frequency range | 2GHz~18GHz |
| Insertion loss | 1.5dB |
| isolation | 65dB |
| Voltage - Supply | 5V~12V |
