SL2.1A
SL2.1A
ПроизводительCoreChips
Партномер производителяSL2.1A
ОписаниеInterface CoreChips SL2.1A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Преобразователи USB |
| Производитель | CoreChips |
| Вес | 0.25 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Number of Channels | 4 |
| Applications Function | USB Hub |
| Voltage - Supply | 4V~5.25V |
| Current - Supply | 120mA |
| Supply Current (Iq) | 2.5mA |
| USB Protocol | USB 2.0 |
