HD3221ECA
HD3221ECA
ПроизводительBroadic
Партномер производителяHD3221ECA
ОписаниеInterface Broadic HD3221ECA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС RS232 |
| Производитель | Broadic |
| Вес | 0.33 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 3.3V;5V |
| Quiescent Current | 0.5mA |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 250Kbps |
| Number of Drivers | 1 |
| Number of Receivers | 1 |
| Data Rate(Max) | 250Kbps |
| Types | Transceiver |
| ESD Protect | ±15kV |
| Number of receiver | 1 |
| Number of Driver | 1 |
| charge pump | Yes |
| Voltage - Supply | 3.3V;5V |
