HD3232ECY
HD3232ECY
ПроизводительBroadic
Партномер производителяHD3232ECY
ОписаниеInterface Broadic HD3232ECY
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС RS232 |
| Производитель | Broadic |
| Вес | 0.756 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 3.3V;5V |
| Quiescent Current | 1mA |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 250Kbps |
| Number of Drivers | 2 |
| Number of Receivers | 2 |
| Data Rate(Max) | 250Kbps |
| ESD Protect | ±15kV |
| Number of receiver | 2 |
| Number of Driver | 2 |
| charge pump | Yes |
| Voltage - Supply | 3.3V~5.5V |
