HUSB332A_U31DA
HUSB332A_U31DA
ПроизводительHynetek
Партномер производителяHUSB332A_U31DA
ОписаниеInterface Hynetek HUSB332A_U31DA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Преобразователи USB |
| Производитель | Hynetek |
| Вес | 0.041 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Data Rate | 40Gbps |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.75V |
| Current - Supply | 2.7mA |
| Supply Current (Iq) | 2.6mA |
