DM9161AEP
DM9161AEP
ПроизводительDAVICOM
Партномер производителяDM9161AEP
ОписаниеInterface DAVICOM DM9161AEP
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Приемопередатчики Ethernet |
| Производитель | DAVICOM |
| Вес | 0.768 |
| Number of Channels | - |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Supply Current | 56mA |
| Interface | MII;SMI;TP |
| Data Rate(Max) | 10Mbit/s;100Mbit/s |
| Applications Function | PHY Transceiver |
| Application Function | PHYtransceiver |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Ethernet Speed Standards | 10BASE-T;100BASE-TX |
