GL852G-OHY60
GL852G-OHY60
ПроизводительGenesys Logic
Партномер производителяGL852G-OHY60
ОписаниеInterface GENESYS GL852G-OHY60
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Преобразователи USB |
| Производитель | Genesys Logic |
| Вес | 0.104 |
| Number of Channels | 4 |
| Data Rate | 480Mbps |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V;3V~3.6V |
| Current - Supply | 70mA |
| Supply Current (Iq) | 2.5mA |
| USB Protocol | USB 2.0 |
