ST3243EBTR
ST3243EBTR
ПроизводительSTMicroelectronics
Партномер производителяST3243EBTR
ОписаниеInterface ST ST3243EBTR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС RS232 |
| Производитель | STMicroelectronics |
| Вес | 0.226 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 3V~5.5V |
| Quiescent Current | 0.3mA |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 400Kbps |
| Number of Drivers | 3 |
| Number of Receivers | 5 |
| Data Rate(Max) | 400Kbps |
| Types | Transceiver |
| ESD Protect | ±15kV |
| Number of receiver | 5 |
| Number of Driver | 3 |
| charge pump | Yes |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V |
