ST75185CTR
ST75185CTR
ПроизводительSTMicroelectronics
Партномер производителяST75185CTR
ОписаниеInterface ST ST75185CTR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС RS232 |
| Производитель | STMicroelectronics |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Supply Voltage | 4.5V~5.5V |
| Quiescent Current | 30mA |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 120Kbps |
| Number of Drivers | 3 |
| Number of Receivers | 5 |
| Data Rate(Max) | 120Kbps |
| Types | Transceiver |
| Number of receiver | 5 |
| Number of Driver | 3 |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
