ST3222ECTR
ST3222ECTR
ПроизводительSTMicroelectronics
Партномер производителяST3222ECTR
ОписаниеInterface ST ST3222ECTR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС RS232 |
| Производитель | STMicroelectronics |
| Вес | 0.14 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Supply Voltage | 3V~5.5V |
| Quiescent Current | 0.3mA |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 250Kbps |
| Number of Drivers | 2 |
| Number of Receivers | 2 |
| Data Rate(Max) | 250Kbps |
| Types | Transceiver |
| ESD Protect | ±15kV |
| Number of receiver | 2 |
| Number of Driver | 2 |
| charge pump | Yes |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V |
