CKS32F051C8T6
CKS32F051C8T6
ПроизводительCKS
Партномер производителяCKS32F051C8T6
ОписаниеEmbedded Processors & Controllers CKS CKS32F051C8T6
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули RF |
| Производитель | CKS |
| Вес | 6.54 |
| CPU Maximum Speed | 48MHz |
| Low Voltage Detection Threshold | 2V~3.6V |
| Program Memory Type | FLASH |
| DAC (Bit) | 12bit |
| Program Storage Size | 64KB |
| CPU Core | ARM Cortex-M0 |
| Number of I/O | 39 |
| ADC (Bit) | 12bit |
| Application Area | - |
| GPIO Ports Number | 39 |
| Voltage - Supply | 2V~3.6V |
