CKS32F103VET6
CKS32F103VET6
ПроизводительCKS
Партномер производителяCKS32F103VET6
ОписаниеEmbedded Processors & Controllers CKS CKS32F103VET6
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули RF |
| Производитель | CKS |
| Вес | 2.7 |
| CPU Maximum Speed | 144MHz |
| Low Voltage Detection Threshold | 2V~3.6V |
| Program Memory Type | FLASH |
| DAC (Bit) | 12bit |
| Program Storage Size | 512KB |
| CPU Core | ARM Cortex-M3 |
| Number of I/O | 80 |
| ADC (Bit) | 12bit |
| Application Area | - |
| GPIO Ports Number | 80 |
| Voltage - Supply | 2V~3.6V |
