D213ECV
D213ECV
ПроизводительArtinchip
Партномер производителяD213ECV
ОписаниеEmbedded Processors & Controllers Artinchip D213ECV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микроконтроллеры (MCU/MPU/SOC) |
| Производитель | Artinchip |
| Вес | 0.32 |
| CPU Maximum Speed | 600MHz |
| Low Voltage Detection Threshold | 3.3V |
| CPU Core | Others |
| Number of I/O | 100 |
| ADC (Bit) | 12bit |
| GPIO Ports Number | 100 |
| Voltage - Supply | 3.3V |
