MG32F103CBT6
MG32F103CBT6
ПроизводительMegawin Tech
Партномер производителяMG32F103CBT6
ОписаниеEmbedded Processors & Controllers Megawin Tech MG32F103CBT6
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули RF |
| Производитель | Megawin Tech |
| Вес | 0.18 |
| CPU Maximum Speed | 72MHz |
| Low Voltage Detection Threshold | 2V~3.6V |
| Program Memory Type | FLASH |
| Program Storage Size | 128KB |
| CPU Core | ARM Cortex-M3 |
| Number of I/O | 37 |
| Application Area | - |
| GPIO Ports Number | 37 |
| Voltage - Supply | 2V~3.6V |
