RN8211B
RN8211B
ПроизводительRENERGY
Партномер производителяRN8211B
ОписаниеEmbedded Processors & Controllers RENERGY RN8211B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули RF |
| Производитель | RENERGY |
| Вес | 0.792 |
| CPU Maximum Speed | 29.4912MHz |
| Low Voltage Detection Threshold | 2.2V~5.5V |
| Program Memory Type | FLASH |
| Program Storage Size | 64KB |
| CPU Core | ARM Cortex-M0 |
| Number of I/O | - |
| ADC (Bit) | 10bit |
| Application Area | - |
| PWM (Bit) | - |
| Voltage - Supply | 2.2V~5.5V |
| System RAM | - |
| Timers | - |
