MC94F1102AMBN
MC94F1102AMBN
ПроизводительABOV Semicon
Партномер производителяMC94F1102AMBN
ОписаниеEmbedded Processors & Controllers ABOV MC94F1102AMBN
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули RF |
| Производитель | ABOV Semicon |
| Вес | 1 |
| CPU Maximum Speed | 16MHz |
| Low Voltage Detection Threshold | 2.2V~5.5V |
| Program Memory Type | FLASH |
| Program Storage Size | 2KB |
| CPU Core | 51 Family |
| Number of I/O | 6 |
| ADC (Bit) | 12bit |
| Application Area | - |
| GPIO Ports Number | 6 |
| Voltage - Supply | 2.2V~5.5V |
