VRE107MA
VRE107MA
ПроизводительApex Microtechnology
Партномер производителяVRE107MA
ОписаниеPower Management (PMIC) APEX VRE107MA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Опорное напряжение |
| Производитель | Apex Microtechnology |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃@(Ta) |
| Output Current | 10mA |
| Quiescent Current | 9mA |
| Output Type | Fixed |
| Supply Current | 9mA |
| Tolerance | ±0.02% |
| Temperature Coefficient | 1ppm/℃ |
| Standby Current | 9mA |
| Input Voltage | 13.5V~22V |
| Noise - 1/10Hz to 10Hz | 3uVp-p |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Voltage - Supply | 13.5V~22V |
