431C
431C
ПроизводительGOFORD
Партномер производителя431C
ОписаниеPower Management (PMIC) GOFORD 431C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Опорное напряжение |
| Производитель | GOFORD |
| Вес | 0.054 |
| Operating Temperature | 0℃~+150℃@(Tj) |
| Output Current | 100mA |
| Quiescent Current | - |
| Output Type | Adjustable |
| Supply Current | - |
| Tolerance | - |
| Temperature Coefficient | 50ppm/℃ |
| Standby Current | - |
| Output Voltage | 2.5V~40V |
| Input Voltage | - |
| Noise - 1/10Hz to 10Hz | - |
| Reference Type | Parallel |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Dynamic Impedance | 270mΩ |
| Minimum Cathode Current for Regulation | 500uA |
| Voltage - Supply | 2.495V~40V |
