TL431L-3%
TL431L-3%
ПроизводительGOFORD
Партномер производителяTL431L-3%
ОписаниеPower Management (PMIC) GOFORD TL431L-3%
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Опорное напряжение |
| Производитель | GOFORD |
| Вес | 0.27 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Output Current | 100mA |
| Output Type | Adjustable |
| Temperature Coefficient | 50ppm/℃ |
| Output Voltage | 2.422V~40V |
| Minimum Cathode Current for Regulation | 500uA |
| Voltage - Supply | 2.422V~40V |
