WD431NTR-BG
WD431NTR-BG
ПроизводительWade
Партномер производителяWD431NTR-BG
ОписаниеPower Management (PMIC) Wade WD431NTR-BG
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Опорное напряжение |
| Производитель | Wade |
| Вес | 0.042 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 100mA |
| Output Type | - |
| Supply Current | - |
| Tolerance | ±0.8% |
| Output Voltage | 2.5V |
| Input Voltage | 36V |
| Noise - 1/10Hz to 10Hz | - |
| Reference Type | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Dynamic Impedance | 150mΩ |
| Minimum Cathode Current for Regulation | 400uA |
