GM7401BRZ-1.25-R7
GM7401BRZ-1.25-R7
ПроизводительGONGMOSEMI
Партномер производителяGM7401BRZ-1.25-R7
ОписаниеPower Management (PMIC) GONGMOSEMI GM7401BRZ-1.25-R7
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Опорное напряжение |
| Производитель | GONGMOSEMI |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 10mA |
| Quiescent Current | 1.2mA |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±0.04% |
| Temperature Coefficient | 10ppm/℃ |
| Standby Current | 1.2mA |
| Output Voltage | 1.25V |
| Noise - 1/10Hz to 10Hz | 10uVp-p |
| Reference Type | Series |
| Minimum Cathode Current for Regulation | - |
| Voltage - Supply | 3.5V~40V |
