ICW1235C33E8GQ1
ICW1235C33E8GQ1
ПроизводительICW
Партномер производителяICW1235C33E8GQ1
ОписаниеPower Management (PMIC) ICW ICW1235C33E8GQ1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Регуляторы напряжения - линейные регуляторы, регуляторы с низким уровнем падения напряжения (LDO) |
| Производитель | ICW |
| Вес | 0.113 |
| Operating Temperature | -45℃~+125℃@(Tj) |
| Output Current | 200mA |
| Output Type | Fixed |
| Number of Outputs | 1 |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 79dB@(100Hz) |
| Output Polarity | Positive electrode |
| Maximum Input Voltage | 40V |
| Feature | Overcurrent Protection(OCP);Thermal Protection(TSD);ESD Protection;With ability;Short-Circuit Protection;Automotive Standard Certification |
| Output Voltage | 3.3V |
