DS9809PSSS3
DS9809PSSS3
ПроизводительDSTECH
Партномер производителяDS9809PSSS3
ОписаниеPower Management (PMIC) DSTECH DS9809PSSS3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС супервизора и сброса |
| Производитель | DSTECH |
| Вес | 0.046 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Type | Push-pull |
| Operating Voltage | 1V~5.5V |
| Standby Current | 1.5uA |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| ChipType | Voltage Detector |
| Reset Timeout | 210ms |
| Threshold Voltage | 2.93V |
| Watchdog | No |
| Manual Reset | No |
| Input Voltage | 1V~5.5V |
| Reset Active Level | Active Low |
| Temperature range | -40℃~+105℃@(Ta) |
