IBSP3031A120DN10R00
IBSP3031A120DN10R00
ПроизводительInbisen
Партномер производителяIBSP3031A120DN10R00
ОписаниеPower Management (PMIC) Inbisen IBSP3031A120DN10R00
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Регуляторы напряжения - линейные регуляторы, регуляторы с низким уровнем падения напряжения (LDO) |
| Производитель | Inbisen |
| Вес | 0.172 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 200mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Standby Current | 3mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 120dB@(100Hz) |
| Output Polarity | Positive electrode |
| Maximum Input Voltage | 20V |
| Noise | 1.6uVrms |
| Feature | Low ESR;Overcurrent Protection(OCP);Thermal Protection(TSD);With ability;Anti-Siphon;Under-voltage Lockout;Open Drain Power Good (PG) Output |
| Output Voltage | 0.5V~12V |
| Dropout Voltage | 350mV |
