IBSP3013F050MS8R00Q1
IBSP3013F050MS8R00Q1
ПроизводительInbisen
Партномер производителяIBSP3013F050MS8R00Q1
ОписаниеPower Management (PMIC) Inbisen IBSP3013F050MS8R00Q1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Регуляторы напряжения - линейные регуляторы, регуляторы с низким уровнем падения напряжения (LDO) |
| Производитель | Inbisen |
| Вес | 0.054 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃@(Tj);-40℃~+105℃@(Ta) |
| Output Current | 300mA |
| Output Type | Fixed |
| Number of Outputs | 1 |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 110dB@(100Hz) |
| Output Polarity | Positive electrode |
| Maximum Input Voltage | 40V |
| Feature | Low ESR;Overcurrent Protection(OCP);Thermal Protection(TSD);ESD Protection;With ability;Anti-Siphon;Short-Circuit Protection;Automotive Standard Certification;Under-voltage Lockout;Open Drain Power Good (PG) Output |
| Output Voltage | 5V |
