SRF10200CT
SRF10200CT
ПроизводительGW
Партномер производителяSRF10200CT
ОписаниеDiodes GW SRF10200CT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Диоды Шоттки |
| Производитель | GW |
| Вес | 2.34 |
| Rectified Current | 10A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 950mV@10A |
| Reverse Voltage (Vr) | 200V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 500uA@200V |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
