SRF20100CT
SRF20100CT
ПроизводительGW
Партномер производителяSRF20100CT
ОписаниеDiodes GW SRF20100CT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Диоды Шоттки |
| Производитель | GW |
| Вес | 2.34 |
| Rectified Current | 20A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 850mV@10A |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 500uA@100V |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
