MBRF20150CT
MBRF20150CT
ПроизводительHUAKE
Партномер производителяMBRF20150CT
ОписаниеDiodes HUAKE MBRF20150CT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Диоды Шоттки |
| Производитель | HUAKE |
| Вес | 2.31 |
| Rectified Current | 10A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.07V@20A |
| Reverse Voltage (Vr) | 150V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100uA@150V |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
