MBRF20L100CT
MBRF20L100CT
ПроизводительHUAKE
Партномер производителяMBRF20L100CT
ОписаниеDiodes HUAKE MBRF20L100CT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Диоды Шоттки |
| Производитель | HUAKE |
| Вес | 2.27 |
| Rectified Current | 10A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 830mV@20A |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100uA@100V |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
