MBRF30100CT
MBRF30100CT
ПроизводительHUAKE
Партномер производителяMBRF30100CT
ОписаниеDiodes HUAKE MBRF30100CT
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Диоды Шоттки |
| Производитель | HUAKE |
| Вес | 2.34 |
| Rectified Current | 15A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.05V@30A |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100uA@100V |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
