MBR10100DR
MBR10100DR
ПроизводительHUAKE
Партномер производителяMBR10100DR
ОписаниеDiodes HUAKE MBR10100DR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Диоды Шоттки |
| Производитель | HUAKE |
| Вес | 0.484 |
| Rectified Current | 5A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 0.77V |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100uA |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
