MBR20100DR
MBR20100DR
ПроизводительHUAKE
Партномер производителяMBR20100DR
ОписаниеDiodes HUAKE MBR20100DR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Диоды Шоттки |
| Производитель | HUAKE |
| Вес | 0.495 |
| Rectified Current | 10A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 0.81V |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100uA |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
