MBR20150DR
MBR20150DR
ПроизводительHUAKE
Партномер производителяMBR20150DR
ОписаниеDiodes HUAKE MBR20150DR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Диоды Шоттки |
| Производитель | HUAKE |
| Вес | 0.479 |
| Rectified Current | 10A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 0.83V |
| Reverse Voltage (Vr) | 150V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100uA |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
