TPSMD91A-VBR
TPSMD91A-VBR
ПроизводительSCME
Партномер производителяTPSMD91A-VBR
ОписаниеCircuit Protection SCME TPSMD91A-VBR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защита от электростатических разрядов и перенапряжений (TVS/ESD) |
| Производитель | SCME |
| Вес | 0.342 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 2uA |
| Number of Lines | Single channel |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 3kW |
| Maximum Clamping Voltage | 126V |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 77.8V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 23.8A |
| polarity | Unidirectional |
