TPSMF4L12A
TPSMF4L12A
ПроизводительSCME
Партномер производителяTPSMF4L12A
ОписаниеCircuit Protection SCME TPSMF4L12A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защита от электростатических разрядов и перенапряжений (TVS/ESD) |
| Производитель | SCME |
| Вес | 0.043 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Number of Lines | Single channel |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 400W |
| Maximum Clamping Voltage | 19.9V |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 12V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 20.1A |
| polarity | Unidirectional |
