TPSMF4L15A
TPSMF4L15A
ПроизводительSCME
Партномер производителяTPSMF4L15A
ОписаниеCircuit Protection SCME TPSMF4L15A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защита от электростатических разрядов и перенапряжений (TVS/ESD) |
| Производитель | SCME |
| Вес | 0.048 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Number of Lines | Single channel |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 400W |
| Maximum Clamping Voltage | 24.4V |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 15V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 16.4A |
| polarity | Unidirectional |
