AU1271D3
AU1271D3
ПроизводительApplied Power
Партномер производителяAU1271D3
ОписаниеCircuit Protection Applied Power AU1271D3
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защита от электростатических разрядов и перенапряжений (TVS/ESD) |
| Производитель | Applied Power |
| Вес | 0.036 |
| Operating Temperature | - |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | - |
| Breakdown Voltage | 13.3V |
| Number of Lines | Single channel |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | - |
| Maximum Clamping Voltage | 27V |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 12V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 75A |
| polarity | Unidirectional |
