PSR05-LF-T7
PSR05-LF-T7
ПроизводительProTek Devices
Партномер производителяPSR05-LF-T7
ОписаниеTransistors/Thyristors PROTEK PSR05-LF-T7
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защита от электростатических разрядов и перенапряжений (TVS/ESD) |
| Производитель | ProTek Devices |
| Вес | 0.035 |
| Number of Channels | 2 |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 10pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 500W@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 5V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 28A@8/20us |
| polarity | Unidirectional |
| Clamping Voltage | 20V |
| Voltage - Breakdown | 6V |
