SLVU2.8-8-LF-T7
SLVU2.8-8-LF-T7
ПроизводительProTek Devices
Партномер производителяSLVU2.8-8-LF-T7
ОписаниеTransistors/Thyristors PROTEK SLVU2.8-8-LF-T7
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защита от электростатических разрядов и перенапряжений (TVS/ESD) |
| Производитель | ProTek Devices |
| Вес | 0.19 |
| Number of Channels | Four channels |
| Type | TVS |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 6pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 600W@8/20us |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 2.8V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 30A@8/20us |
| polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 17V |
| Voltage - Breakdown | 3V |
