SRV05-4-P-T7
SRV05-4-P-T7
ПроизводительProTek Devices
Партномер производителяSRV05-4-P-T7
ОписаниеTransistors/Thyristors PROTEK SRV05-4-P-T7
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защита от электростатических разрядов и перенапряжений (TVS/ESD) |
| Производитель | ProTek Devices |
| Вес | 0.053 |
| Number of Channels | Four channels |
| Type | ESD |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA |
| Breakdown Voltage | 6V |
| Level of Protection | IEC 61000-4-2;IEC 61000-4-4;IEC 61000-4-5 |
| Junction Capacitance | 3.5pF |
| Peak Pulse Power Dissipation (Ppp) | 500W@8/20us |
| Maximum Clamping Voltage | 12V |
| Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm) | 5V |
| Peak Pulse Current (Ipp) | 1A@8/20us |
| Clamping Voltage | 12V |
| Voltage - Breakdown | 6V |
