EF-1B006B01E-C02
EF-1B006B01E-C02
ПроизводительPenn Elcom
Партномер производителяEF-1B006B01E-C02
ОписаниеFilters Penn Elcom EF-1B006B01E-C02
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Фильтры ЭМС |
| Производитель | Penn Elcom |
| Вес | 1 |
| Input Voltage | 500V;120V;250V |
| Filter Type | Single-Phase Filter |
| Rated Current | 6A |
| Connection Type | Base mount |
| Mounting Type | Base Mount |
| Current Rating | 6A |
| Type of Filter | Single-Phase Filter |
| Voltage - Input | - |
