EF-1B020D20E-C09
EF-1B020D20E-C09
ПроизводительPenn Elcom
Партномер производителяEF-1B020D20E-C09
ОписаниеFilters Penn Elcom EF-1B020D20E-C09
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Фильтры ЭМС |
| Производитель | Penn Elcom |
| Вес | 1 |
| Input Voltage | 500V;120V;250V |
| Filter Type | Single-Phase Filter |
| Rated Current | 20A |
| Connection Type | Base mount |
| Mounting Type | Base Mount |
| Current Rating | 20A |
| Type of Filter | Single-Phase Filter |
| Voltage - Input | 500V;120V;250V |
