RJ-SS-112DM
RJ-SS-112DM
ПроизводительWRG(Wangrong)
Партномер производителяRJ-SS-112DM
ОписаниеRelays WRG(Wangrong) RJ-SS-112DM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | WRG(Wangrong) |
| Вес | 6.13 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Number of Pins | 4 |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 320Ω |
| Contact form | 1 Form A: 1A (SPST-NO) |
| Maximum Switching Voltage | - |
| Coil Rated Power | 450mW |
| Operate Time | 20ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 10ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | 5A@250VAC |
| Maximum Switching Current | 5A |
| Pin Number | 4 |
| Switching Voltage(Max) | - |
| Switching Current(Max) | 5A |
